10-CBSF-4.25X4.75X0.5
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 10-CBSF-4.25X4.75X0.5--10S42--CI
Φύλλα δεδομένων: 10-CBSF-4.25X4.75X0.5.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 10-CBSF-4.25X4.75X0.5 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 10-CBSF-4.25X4.75X0.5--10S42--CI Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3249 pcs Φύλλο δεδομένων 10-CBSF-4.25X4.75X0.5.pdf
Πλάτος - Συνολικά 4.250" (107.95mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 10-CBS
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 4.750" (120.65mm) Ύψος - Συνολικά 0.500" (12.70mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 4.250" (107.95mm) X 4.750" (120.65mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount