10-CBSF-1.25X3.0X0.13
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 10-CBSF-1.25X3.0X0.13--10S04--CI
Φύλλα δεδομένων: 10-CBSF-1.25X3.0X0.13.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
25 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 10-CBSF-1.25X3.0X0.13 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 10-CBSF-1.25X3.0X0.13--10S04--CI Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5202 pcs Φύλλο δεδομένων 10-CBSF-1.25X3.0X0.13.pdf
Πλάτος - Συνολικά 1.250" (31.75mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 10-CBS
Αλλα ονόματα 10-CBSF-1.25X3.0X0.30
10-CBSF-1.25X3.0X0.30-ND
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks Μήκος - Συνολικά 3.000" (76.20mm)
Ύψος - Συνολικά 0.300" (7.62mm) Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 1.250" (31.75mm) X 3.000" (76.20mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount