10-CBSF-1.0X2.5X0.13
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 10-CBSF-1.0X2.5X0.13--10S33--CIR
Φύλλα δεδομένων: 10-CBSF-1.0X2.5X0.13.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
30 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 10-CBSF-1.0X2.5X0.13 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 10-CBSF-1.0X2.5X0.13--10S33--CIR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5910 pcs Φύλλο δεδομένων 10-CBSF-1.0X2.5X0.13.pdf
Πλάτος - Συνολικά 1.000" (25.40mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 10-CBS
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 2.500" (63.50mm) Ύψος - Συνολικά 0.130" (3.30mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 1.000" (25.40mm) X 2.500" (63.50mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount