10-CBSF-0.75X3.25X0.4
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 10-CBSF-0.75X3.25X0.4--10S93--CI
Φύλλα δεδομένων: 10-CBSF-0.75X3.25X0.4.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
40 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 10-CBSF-0.75X3.25X0.4 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 10-CBSF-0.75X3.25X0.4--10S93--CI Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5534 pcs Φύλλο δεδομένων 10-CBSF-0.75X3.25X0.4.pdf
Πλάτος - Συνολικά 0.750" (19.05mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 10-CBS
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 3.250" (82.55mm) Ύψος - Συνολικά 0.400" (10.16mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 0.750" (19.05mm) X 3.250" (82.55mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount