EXS220BN
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: EXS220BN
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 222MHZ WHIP STR BNC MALE
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EXS220BN
Αριθμός εξαρτήματος EXS220BN Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 222MHZ WHIP STR BNC MALE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7398 pcs Φύλλο δεδομένων
VSWR - Λήξη Connector, BNC Male
Σειρά EXS επιστροφή Απώλεια -
Συσκευασία Bulk Αριθμός Συγκροτήματα 1
τοποθέτηση Τύπος Connector Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Ύψος (Max) 4.390" (111.51mm) Κέρδος -
Εύρος συχνότητας 220MHz ~ 225MHz Συχνότητα ομάδας VHF (f < 300 MHz)
Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 222MHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 222MHz Whip, Straight RF Antenna 220MHz ~ 225MHz Connector, BNC Male Connector Mount εφαρμογές -