EXS164SF
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: EXS164SF
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 169MHZ WHIP STR SMA FEM
Φύλλα δεδομένων: EXS164SF.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EXS164SF
Αριθμός εξαρτήματος EXS164SF Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 169MHZ WHIP STR SMA FEM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 8471 pcs Φύλλο δεδομένων EXS164SF.pdf
VSWR 1.5 Λήξη Connector, SMA Female
Σειρά EXS επιστροφή Απώλεια -
Ισχύς - Max 50W Συσκευασία Bulk
Αριθμός Συγκροτήματα 1 τοποθέτηση Τύπος Connector Mount
Προστασία Ingress - Ύψος (Max) 3.950" (100.33mm)
Κέρδος - Εύρος συχνότητας 164MHz ~ 174MHz
Συχνότητα ομάδας VHF (f < 300 MHz) Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 169MHz
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 169MHz Whip, Straight RF Antenna 164MHz ~ 174MHz Connector, SMA Female Connector Mount