EXS217SM
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: EXS217SM
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 217MHZ WHIP STR SM CONN
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EXS217SM
Αριθμός εξαρτήματος EXS217SM Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 217MHZ WHIP STR SM CONN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7250 pcs Φύλλο δεδομένων
VSWR - Λήξη Connector, SM
Σειρά EXS επιστροφή Απώλεια -
Ισχύς - Max 50W Συσκευασία Bulk
Αριθμός Συγκροτήματα 1 τοποθέτηση Τύπος Connector Mount
Προστασία Ingress - Ύψος (Max) -
Κέρδος - Εύρος συχνότητας -
Συχνότητα ομάδας VHF (f < 300 MHz) Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 217MHz
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 217MHz Whip, Straight RF Antenna Connector, SM Connector Mount