EXS806SF
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: EXS806SF
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 836MHZ WHIP STR SMA FEM
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EXS806SF
Αριθμός εξαρτήματος EXS806SF Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 836MHZ WHIP STR SMA FEM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6531 pcs Φύλλο δεδομένων
VSWR - Λήξη Connector, SMA Female
Σειρά EXS επιστροφή Απώλεια -
Συσκευασία Bulk Αριθμός Συγκροτήματα 1
τοποθέτηση Τύπος Connector Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Ύψος (Max) 2.250" (57.15mm) Κέρδος -
Εύρος συχνότητας 806MHz ~ 866MHz Συχνότητα ομάδας UHF (300 MHz ~ 1 GHz)
Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 836MHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 836MHz Whip, Straight RF Antenna 806MHz ~ 866MHz Connector, SMA Female Connector Mount εφαρμογές -