EXS161SMV
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: EXS161SMV
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 167MHZ WHIP STR SMV CONN
Φύλλα δεδομένων: EXS161SMV.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EXS161SMV
Αριθμός εξαρτήματος EXS161SMV Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 167MHZ WHIP STR SMV CONN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 8763 pcs Φύλλο δεδομένων EXS161SMV.pdf
VSWR 1.5 Λήξη Connector, SMV
Σειρά EXS επιστροφή Απώλεια -
Ισχύς - Max 50W Συσκευασία Bulk
Αριθμός Συγκροτήματα 1 τοποθέτηση Τύπος Connector Mount
Προστασία Ingress - Ύψος (Max) 3.500" (88.90mm)
Κέρδος - Εύρος συχνότητας 161MHz ~ 174MHz
Συχνότητα ομάδας VHF (f < 300 MHz) Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 167MHz
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 167MHz Whip, Straight RF Antenna 161MHz ~ 174MHz Connector, SMV Connector Mount