EXD400TN
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: EXD400TN
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 410MHZ WHIP STR TNC MALE
Φύλλα δεδομένων: EXD400TN.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EXD400TN
Αριθμός εξαρτήματος EXD400TN Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 410MHZ WHIP STR TNC MALE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 8391 pcs Φύλλο δεδομένων EXD400TN.pdf
VSWR 1.5 Λήξη Connector, TNC Male
Ύψος (Max) 3.800" (96.52mm) Κέρδος -
Εύρος συχνότητας 400MHz ~ 420MHz Συχνότητα ομάδας UHF (300 MHz ~ 1 GHz)
Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 410MHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 410MHz Whip, Straight RF Antenna 400MHz ~ 420MHz Connector, TNC Male Connector Mount εφαρμογές -