EXD400SMI
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: EXD400SMI
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 410MHZ WHIP STR SMI CONN
Φύλλα δεδομένων: EXD400SMI.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EXD400SMI
Αριθμός εξαρτήματος EXD400SMI Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 410MHZ WHIP STR SMI CONN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6266 pcs Φύλλο δεδομένων EXD400SMI.pdf
VSWR 1.5 Λήξη Connector, SMI
Ύψος (Max) 3.800" (96.52mm) Κέρδος -
Εύρος συχνότητας 400MHz ~ 420MHz Συχνότητα ομάδας UHF (300 MHz ~ 1 GHz)
Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 410MHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 410MHz Whip, Straight RF Antenna 400MHz ~ 420MHz Connector, SMI Connector Mount εφαρμογές -