EXD400SFU
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: EXD400SFU
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 410MHZ WHIP STR SFU CONN
Φύλλα δεδομένων: EXD400SFU.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EXD400SFU
Αριθμός εξαρτήματος EXD400SFU Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 410MHZ WHIP STR SFU CONN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7960 pcs Φύλλο δεδομένων EXD400SFU.pdf
VSWR 1.5 Λήξη Connector, SFU
Ύψος (Max) 3.800" (96.52mm) Κέρδος -
Εύρος συχνότητας 400MHz ~ 420MHz Συχνότητα ομάδας UHF (300 MHz ~ 1 GHz)
Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 410MHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 410MHz Whip, Straight RF Antenna 400MHz ~ 420MHz Connector, SFU Connector Mount εφαρμογές -
κεραία Τύπος Whip, Straight
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
EXD400SMI
EXD400SMI
Περιγραφή: RF ANT 410MHZ WHIP STR SMI CONN
Σε απόθεμα: 6266 pcs
Κατεβάστε: EXD400SMI.pdf
RFQ
EXD400SF
EXD400SF
Περιγραφή: RF ANT 410MHZ WHIP STR SF CONN