EXD400MX
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: EXD400MX
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 410MHZ WHIP STR MX CONN
Φύλλα δεδομένων: EXD400MX.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EXD400MX
Αριθμός εξαρτήματος EXD400MX Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 410MHZ WHIP STR MX CONN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7665 pcs Φύλλο δεδομένων EXD400MX.pdf
VSWR 1.5 Λήξη Connector, MX
Σειρά EXD επιστροφή Απώλεια -
Συσκευασία Bulk Αριθμός Συγκροτήματα 1
τοποθέτηση Τύπος Connector Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Ύψος (Max) 3.800" (96.52mm) Κέρδος -
Εύρος συχνότητας 400MHz ~ 420MHz Συχνότητα ομάδας UHF (300 MHz ~ 1 GHz)
Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 410MHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 410MHz Whip, Straight RF Antenna 400MHz ~ 420MHz Connector, MX Connector Mount εφαρμογές -