EXC400TN
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: EXC400TN
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 410MHZ WHIP STR TNC MALE
Φύλλα δεδομένων: 1.EXC400TN.pdf2.EXC400TN.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EXC400TN
Αριθμός εξαρτήματος EXC400TN Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 410MHZ WHIP STR TNC MALE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7383 pcs Φύλλο δεδομένων 1.EXC400TN.pdf2.EXC400TN.pdf
VSWR 1.5 Λήξη Connector, TNC Male
Σειρά EXC επιστροφή Απώλεια -
Ισχύς - Max 50W Συσκευασία Bulk
Αριθμός Συγκροτήματα 1 τοποθέτηση Τύπος Connector Mount
Προστασία Ingress - Ύψος (Max) 7.000" (177.80mm)
Κέρδος - Εύρος συχνότητας 400MHz ~ 420MHz
Συχνότητα ομάδας UHF (300 MHz ~ 1 GHz) Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 410MHz
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 410MHz Bluetooth, Wi-Fi Whip, Straight RF Antenna 400MHz ~ 420MHz Connector, TNC Male Connector Mount