EXC400SM
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
EXC400SM Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: EXC400SM
Κατασκευαστής / Μάρκα: Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 410MHZ WHIP STR SMA MALE
Φύλλα δεδομένων: 1.EXC400SM.pdf2.EXC400SM.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EXC400SM
Αριθμός εξαρτήματος EXC400SM Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 410MHZ WHIP STR SMA MALE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 10351 pcs Φύλλο δεδομένων 1.EXC400SM.pdf2.EXC400SM.pdf
VSWR 1.5 Λήξη Connector, SMA Male
Σειρά EXC επιστροφή Απώλεια -
Ισχύς - Max 50W Συσκευασία Bulk
Αριθμός Συγκροτήματα 1 τοποθέτηση Τύπος Connector Mount
Προστασία Ingress - Ύψος (Max) 7.000" (177.80mm)
Κέρδος - Εύρος συχνότητας 400MHz ~ 420MHz
Συχνότητα ομάδας UHF (300 MHz ~ 1 GHz) Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 410MHz
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 410MHz Bluetooth, Wi-Fi Whip, Straight RF Antenna 400MHz ~ 420MHz Connector, SMA Male Connector Mount