EXC400SFU
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: EXC400SFU
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 410MHZ WHIP STR SFU CONN
Φύλλα δεδομένων: 1.EXC400SFU.pdf2.EXC400SFU.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EXC400SFU
Αριθμός εξαρτήματος EXC400SFU Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 410MHZ WHIP STR SFU CONN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 8513 pcs Φύλλο δεδομένων 1.EXC400SFU.pdf2.EXC400SFU.pdf
VSWR 1.5 Λήξη Connector, SFU
Σειρά EXC επιστροφή Απώλεια -
Ισχύς - Max 50W Συσκευασία Bulk
Αριθμός Συγκροτήματα 1 τοποθέτηση Τύπος Connector Mount
Προστασία Ingress - Ύψος (Max) 7.000" (177.80mm)
Κέρδος - Εύρος συχνότητας 400MHz ~ 420MHz
Συχνότητα ομάδας UHF (300 MHz ~ 1 GHz) Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 410MHz
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 410MHz Bluetooth, Wi-Fi Whip, Straight RF Antenna 400MHz ~ 420MHz Connector, SFU Connector Mount