EXC406SFU
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: EXC406SFU
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 428MHZ WHIP STR SFU CONN
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EXC406SFU
Αριθμός εξαρτήματος EXC406SFU Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 428MHZ WHIP STR SFU CONN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7330 pcs Φύλλο δεδομένων
VSWR 1.5 Λήξη Connector, SFU
Σειρά EXC επιστροφή Απώλεια -
Συσκευασία Bulk Αριθμός Συγκροτήματα 1
τοποθέτηση Τύπος Connector Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Ύψος (Max) 7.000" (177.80mm) Κέρδος -
Εύρος συχνότητας 406MHz ~ 450MHz Συχνότητα ομάδας UHF (300 MHz ~ 1 GHz)
Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 428MHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 428MHz Whip, Straight RF Antenna 406MHz ~ 450MHz Connector, SFU Connector Mount εφαρμογές -