EXB144MD
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: EXB144MD
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 146MHZ WHIP STR MD CONN
Φύλλα δεδομένων: EXB144MD.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EXB144MD
Αριθμός εξαρτήματος EXB144MD Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 146MHZ WHIP STR MD CONN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 8701 pcs Φύλλο δεδομένων EXB144MD.pdf
VSWR 1.5 Λήξη Connector, MD
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Ύψος (Max) 6.900" (175.26mm) Κέρδος 0dBi
Εύρος συχνότητας 144MHz ~ 148MHz Συχνότητα ομάδας VHF (f < 300 MHz)
Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 146MHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 146MHz Whip, Straight RF Antenna 144MHz ~ 148MHz 0dBi Connector, MD Connector Mount εφαρμογές -