EXB136TNX
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: EXB136TNX
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 140MHZ WHIP STR TNX CONN
Φύλλα δεδομένων: EXB136TNX.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EXB136TNX
Αριθμός εξαρτήματος EXB136TNX Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 140MHZ WHIP STR TNX CONN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6555 pcs Φύλλο δεδομένων EXB136TNX.pdf
VSWR 1.5 Λήξη Connector, TNX
Ύψος (Max) 7.300" (185.42mm) Κέρδος 0dBi
Εύρος συχνότητας 136MHz ~ 144MHz Συχνότητα ομάδας VHF (f < 300 MHz)
Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 140MHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 140MHz Whip, Straight RF Antenna 136MHz ~ 144MHz 0dBi Connector, TNX Connector Mount εφαρμογές -