EXB144SFJ
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: EXB144SFJ
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 146MHZ WHIP STR SFJ CONN
Φύλλα δεδομένων: EXB144SFJ.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EXB144SFJ
Αριθμός εξαρτήματος EXB144SFJ Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 146MHZ WHIP STR SFJ CONN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 8424 pcs Φύλλο δεδομένων EXB144SFJ.pdf
VSWR 1.5 Λήξη Connector, SFJ
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Ύψος (Max) 6.900" (175.26mm) Κέρδος 0dBi
Εύρος συχνότητας 144MHz ~ 148MHz Συχνότητα ομάδας VHF (f < 300 MHz)
Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 146MHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 146MHz Whip, Straight RF Antenna 144MHz ~ 148MHz 0dBi Connector, SFJ Connector Mount εφαρμογές -