EXB144SF
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: EXB144SF
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 146MHZ WHIP STR SF CONN
Φύλλα δεδομένων: EXB144SF.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EXB144SF
Αριθμός εξαρτήματος EXB144SF Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 146MHZ WHIP STR SF CONN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6998 pcs Φύλλο δεδομένων EXB144SF.pdf
VSWR 1.5 Λήξη Connector, SF
Σειρά EXB επιστροφή Απώλεια -
Συσκευασία Bulk Αριθμός Συγκροτήματα 1
τοποθέτηση Τύπος Connector Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Ύψος (Max) 6.900" (175.26mm) Κέρδος 0dBi
Εύρος συχνότητας 144MHz ~ 148MHz Συχνότητα ομάδας VHF (f < 300 MHz)
Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 146MHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 146MHz Whip, Straight RF Antenna 144MHz ~ 148MHz 0dBi Connector, SF Connector Mount εφαρμογές -
κεραία Τύπος Whip, Straight
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
EXB144TN
EXB144TN
Περιγραφή: RF ANT 146MHZ WHIP TILT TN CONN
Σε απόθεμα: 5472 pcs
Κατεβάστε: EXB144TN.pdf
RFQ
EXB144SFJ
EXB144SFJ
Περιγραφή: RF ANT 146MHZ WHIP STR SFJ CONN