TCG084SVLQAPFA-AA20
Kyocera DisplayKyocera Display
TCG084SVLQAPFA-AA20 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Kyocera Display
Περιγραφή προϊόντος LCD TFT DISPLAY SVGA 8.4"
Φύλλα δεδομένων: TCG084SVLQAPFA-AA20.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 495 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 495 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TCG084SVLQAPFA-AA20 Κατασκευαστής Kyocera Display
Περιγραφή LCD TFT DISPLAY SVGA 8.4" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 495 pcs Φύλλο δεδομένων TCG084SVLQAPFA-AA20.pdf
Επισκόπηση Περιοχή 170.40mm W x 127.80mm H Οθόνη αφής Resistive
Σειρά - Αλλα ονόματα 73-13918
TCG084SVLQAPFA-AA20-ND
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant διασύνδεση LVDS
Χρώμα γραφικών Red, Green, Blue (RGB) dot Μέγεθος -
dot Pixels 800 x 600 (SVGA) dot Pitch 0.07mm W x 0.21mm H
οθόνη Τύπος TFT - Color Τρόπος εμφάνισης Transmissive
Μέγεθος διαγωνίου οθόνης 8.4" (213.36mm) Λεπτομερής περιγραφή Resistive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color LVDS 8.4" (213.36mm) 800 x 600 (SVGA)