TCG084SVLPAAFA-AA20
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος LCD TFT DISPLAY SVGA 8.4"
Φύλλα δεδομένων: TCG084SVLPAAFA-AA20.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 485 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 485 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TCG084SVLPAAFA-AA20 Κατασκευαστής Kyocera Display
Περιγραφή LCD TFT DISPLAY SVGA 8.4" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 485 pcs Φύλλο δεδομένων TCG084SVLPAAFA-AA20.pdf
Επισκόπηση Περιοχή 170.40mm W x 127.80mm H Οθόνη αφής -
Σειρά - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
διασύνδεση LVDS Χρώμα γραφικών Red, Green, Blue (RGB)
dot Μέγεθος - dot Pixels 800 x 600 (SVGA)
dot Pitch 0.07mm W x 0.21mm H οθόνη Τύπος TFT - Color
Τρόπος εμφάνισης Transmissive Μέγεθος διαγωνίου οθόνης 8.4" (213.36mm)
Λεπτομερής περιγραφή Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color LVDS 8.4" (213.36mm) 800 x 600 (SVGA) Οπίσθιο φωτισμό LED