TCG084VGLAAAFA-AA50
Kyocera DisplayKyocera Display
TCG084VGLAAAFA-AA50 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Kyocera Display
Περιγραφή προϊόντος LCD TFT DISPLAY VGA 8.4"
Φύλλα δεδομένων: TCG084VGLAAAFA-AA50.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 397 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 397 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TCG084VGLAAAFA-AA50 Κατασκευαστής Kyocera Display
Περιγραφή LCD TFT DISPLAY VGA 8.4" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 397 pcs Φύλλο δεδομένων TCG084VGLAAAFA-AA50.pdf
Επισκόπηση Περιοχή 170.88mm W x 128.16mm H Οθόνη αφής -
Σειρά - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
διασύνδεση Parallel, 18-Bit (RGB) Χρώμα γραφικών Red, Green, Blue (RGB)
dot Μέγεθος - dot Pixels 640 x 480 (VGA)
dot Pitch 0.09mm W x 0.27mm H οθόνη Τύπος TFT - Color
Τρόπος εμφάνισης Transmissive Μέγεθος διαγωνίου οθόνης 8.4" (213.36mm)
Λεπτομερής περιγραφή Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel, 18-Bit (RGB) 8.4" (213.36mm) 640 x 480 (VGA) Οπίσθιο φωτισμό LED