TCG075VGLCE-G00
Kyocera DisplayKyocera Display
Kyocera Display
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DISPLAY VGA 640 X 480
Φύλλα δεδομένων: TCG075VGLCE-G00.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 348 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 348 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TCG075VGLCE-G00 Κατασκευαστής Kyocera Display
Διαθέσιμη ποσότητα 348 pcs Φύλλο δεδομένων TCG075VGLCE-G00.pdf
Επισκόπηση Περιοχή 153.70mm W x 115.80mm H Οθόνη αφής -
Σειρά - Αλλα ονόματα 73-13925
TCG075VGLCE-G00-ND
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Χρώμα γραφικών Red, Green, Blue (RGB) dot Μέγεθος -
dot Pixels 640 x 480 (VGA) dot Pitch 0.08mm W x 0.24mm H
οθόνη Τύπος TFT - Color Τρόπος εμφάνισης Transmissive
Μέγεθος διαγωνίου οθόνης 7.5" (190.50mm) Λεπτομερής περιγραφή Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel, 18-Bit (RGB) 7.5" (190.50mm) 640 x 480 (VGA)