T550B756M075AH0100
KEMETKEMET
T550B756M075AH0100 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT POLY 75UF 75V AXIAL
Φύλλα δεδομένων: T550B756M075AH0100.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
40 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T550B756M075AH0100 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT POLY 75UF 75V AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 2922 pcs Φύλλο δεδομένων T550B756M075AH0100.pdf
Τάση - Ονομαστική 75V Τύπος Hermetically Sealed
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.279" Dia x 0.650" L (7.09mm x 16.51mm)
Σειρά T550 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός B
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά General Purpose ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 110 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 75µF Hermetically Sealed Tantalum Polymer Capacitor 75V Axial 110 mOhm χωρητικότητα 75µF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
T550B756M075AT
T550B756M075AT
Κατασκευαστές: KEMET
Σε απόθεμα: 1957 pcs
Κατεβάστε: T550B756M075AT.pdf
RFQ
T550B756M075AH
T550B756M075AH