T550B756K075TH4252
KEMETKEMET
T550B756K075TH4252 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT POLY 75UF 75V AXIAL
Φύλλα δεδομένων: T550B756K075TH4252.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T550B756K075TH4252 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT POLY 75UF 75V AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1714 pcs Φύλλο δεδομένων T550B756K075TH4252.pdf
Τάση - Ονομαστική 75V Τύπος Hermetically Sealed
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.279" Dia x 0.650" L (7.09mm x 16.51mm)
Σειρά T550 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 54 Weeks
Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός B Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά General Purpose
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 110 mOhm Λεπτομερής περιγραφή 75µF Hermetically Sealed Tantalum Polymer Capacitor 75V Axial 110 mOhm
χωρητικότητα 75µF