T550B756K075TH0100
KEMETKEMET
T550B756K075TH0100 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT POLY 75UF 75V AXIAL
Φύλλα δεδομένων: T550B756K075TH0100.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T550B756K075TH0100 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT POLY 75UF 75V AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1886 pcs Φύλλο δεδομένων T550B756K075TH0100.pdf
Τάση - Ονομαστική 75V Τύπος Hermetically Sealed
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.279" Dia x 0.650" L (7.09mm x 16.51mm)
Σειρά T550 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός B
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά General Purpose ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 110 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 75µF Hermetically Sealed Tantalum Polymer Capacitor 75V Axial 110 mOhm χωρητικότητα 75µF