T550B756M075AH
KEMETKEMET
T550B756M075AH Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT POLY 75UF 75V AXIAL
Φύλλα δεδομένων: T550B756M075AH.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T550B756M075AH Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT POLY 75UF 75V AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 3823 pcs Φύλλο δεδομένων T550B756M075AH.pdf
Τάση - Ονομαστική 75V Τύπος Hermetically Sealed
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.281" Dia x 0.641" L (7.14mm x 16.28mm)
Σειρά T550 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός B
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά General Purpose ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 110 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 75µF Hermetically Sealed Tantalum Polymer Capacitor 75V Axial 110 mOhm χωρητικότητα 75µF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
T550B756K075TH0100
T550B756K075TH0100
Κατασκευαστές: KEMET
Σε απόθεμα: 1886 pcs
Κατεβάστε: T550B756K075TH0100.pdf
RFQ
T550B756M075AH42520100
T550B756M075AH42520100
Σε απόθεμα: 2350 pcs
Κατεβάστε: T550B756M075AH42520100.pdf
RFQ
Κατεβάστε: T550B756K075TH42510100.pdf
T550B756M075AH0100
T550B756M075AH0100
Κατεβάστε: T550B756M075AH0100.pdf
T550B756K075TH
T550B756K075TH
Κατεβάστε: T550B756K075TH.pdf
T550B756M075AH4250
T550B756M075AH4250
Κατεβάστε: T550B756M075AH4250.pdf
T550B756M075AH4251
T550B756M075AH4251
Κατεβάστε: T550B756M075AH4251.pdf
T550B756M075AH4252
T550B756M075AH4252
Κατεβάστε: T550B756M075AH4252.pdf
T550B756M075AH42510100
T550B756M075AH42510100
Κατεβάστε: T550B756M075AH42510100.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών