105SVL050MCW
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
105SVL050MCW Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 1UF 20% 50V SMD
Φύλλα δεδομένων: 105SVL050MCW.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
96000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 105SVL050MCW
Αριθμός εξαρτήματος 105SVL050MCW Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP ALUM 1UF 20% 50V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1345170 pcs Φύλλο δεδομένων 105SVL050MCW.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.157" Dia (4.00mm)
Σειρά SVL Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 8mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 12mA @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - SMD Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks Ισόβια @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.232" (5.90mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 198.94 Ohm @ 120Hz
Λεπτομερής περιγραφή 1µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 198.94 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 1µF