105SML050MD4
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
105SML050MD4 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 1UF 20% 50V SMD
Φύλλα δεδομένων: 105SML050MD4.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 105SML050MD4
Αριθμός εξαρτήματος 105SML050MD4 Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP ALUM 1UF 20% 50V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1216621 pcs Φύλλο δεδομένων 105SML050MD4.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.157" Dia (4.00mm)
Σειρά SML Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 10mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 15mA @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - SMD Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.217" (5.50mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 198.944 Ohm @ 120Hz
Λεπτομερής περιγραφή 1µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 198.944 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 1µF