105TTA050MSD
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
105TTA050MSD Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 1UF 50V 20% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.105TTA050MSD.pdf2.105TTA050MSD.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 105TTA050MSD
Αριθμός εξαρτήματος 105TTA050MSD Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP ALUM 1UF 50V 20% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 256339 pcs Φύλλο δεδομένων 1.105TTA050MSD.pdf2.105TTA050MSD.pdf
Ανοχή 1µF Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" Dia x 0.512" L (5.00mm x 13.00mm) Σειρά TTA
Κατάσταση RoHS Digi-Reel® Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose
Ripple Current Polar Πόλωση Axial, Can
Pitch - Σύνδεσμος 50V Συσκευασία / υπόθεση -
Άλλα ονόματα 1572-1246-6 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός των πυκνωτών 10mA @ 120Hz τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 105TTA050MSD
Ισόβια @ Temp. 165.786 Ohm @ 120Hz Αντίσταση -
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Διευρυμένη περιγραφή 1µF 50V Aluminum Capacitors Axial, Can 165.786 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±20% Περιγραφή CAP ALUM 1UF 50V 20% AXIAL
εφαρμογές 2000 Hrs @ 85°C
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
105TTA050M
105TTA050M
Περιγραφή: CAP ALUM 1UF 20% 50V AXIAL