105TTA050M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
105TTA050M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 1UF 20% 50V AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 105TTA050M.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 105TTA050M
Αριθμός εξαρτήματος 105TTA050M Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP ALUM 1UF 20% 50V AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 453439 pcs Φύλλο δεδομένων 105TTA050M.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" Dia x 0.512" L (5.00mm x 13.00mm)
Σειρά TTA Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 10mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 17mA @ 50kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial, Can Αλλα ονόματα 105TTA050M-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 165.786 Ohm @ 120Hz Λεπτομερής περιγραφή 1µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 165.786 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
χωρητικότητα 1µF εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
105TTA450M
105TTA450M
Περιγραφή: CAP ALUM 1UF 20% 450V AXIAL
Κατεβάστε: 105TTA450M.pdf
RFQ
105TTA160M
105TTA160M
Περιγραφή: CAP ALUM 1UF 20% 160V AXIAL
Κατεβάστε: 105TTA160M.pdf
RFQ
105TTA050MSD
105TTA050MSD
Περιγραφή: CAP ALUM 1UF 50V 20% AXIAL