MCD56-18IO8B
IXYS CorporationIXYS Corporation
MCD56-18IO8B Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος MOD THYRISTOR/DIO 1800V TO-240AA
Φύλλα δεδομένων: MCD56-18IO8B.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
36 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MCD56-18IO8B
Αριθμός εξαρτήματος MCD56-18IO8B Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή MOD THYRISTOR/DIO 1800V TO-240AA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3531 pcs Φύλλο δεδομένων MCD56-18IO8B.pdf
Τάσης - μέλος Off 1.8kV Τάσης - Πύλη Trigger (VGT) (Max) 1.5V
Δομή Series Connection - SCR/Diode Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση TO-240AA
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ) Αριθμός SCRs, Δίοδοι 1 SCR, 1 Diode
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή SCR Module 1.8kV 100A Series Connection - SCR/Diode Chassis Mount TO-240AA Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (RMS)) (Max) 100A
Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (AV)) (Max) 64A Τρέχουσες -. Μη Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 1500A, 1600A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 200mA Τρέχουσες - Πύλη Trigger (IGT) (Max) 100mA