MCD56-12IO8B
IXYS CorporationIXYS Corporation
MCD56-12IO8B Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος MOD THYRISTOR/DIO 1200V TO-240AA
Φύλλα δεδομένων: MCD56-12IO8B.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MCD56-12IO8B
Αριθμός εξαρτήματος MCD56-12IO8B Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή MOD THYRISTOR/DIO 1200V TO-240AA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5781 pcs Φύλλο δεδομένων MCD56-12IO8B.pdf
Τάσης - μέλος Off 1.2kV Τάσης - Πύλη Trigger (VGT) (Max) 1.5V
Δομή Series Connection - SCR/Diode Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση TO-240AA
Αλλα ονόματα 457701
MCD5612IO8B
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ)
Αριθμός SCRs, Δίοδοι 1 SCR, 1 Diode τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 32 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή SCR Module 1.2kV 100A Series Connection - SCR/Diode Chassis Mount TO-240AA
Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (RMS)) (Max) 100A Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (AV)) (Max) 64A
Τρέχουσες -. Μη Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 1500A, 1600A Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 200mA
Τρέχουσες - Πύλη Trigger (IGT) (Max) 100mA Αριθμός μέρους βάσης MC*56