MCD700-20IO1W
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SCR THRYRISTOR 2000V WC-500
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MCD700-20IO1W
Αριθμός εξαρτήματος MCD700-20IO1W Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή SCR THRYRISTOR 2000V WC-500 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5335 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - μέλος Off 2kV Δομή Series Connection - SCR/Diode
Σειρά - Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση WC-500 Θερμοκρασία λειτουργίας -
Αριθμός SCRs, Δίοδοι 1 SCR, 1 Diode τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Λεπτομερής περιγραφή SCR Module 2kV 1331A Series Connection - SCR/Diode Chassis Mount WC-500 Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (RMS)) (Max) 1331A
Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (AV)) (Max) 700A Τρέχουσες -. Μη Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 18200 @ 50MHz