MCD700-16IO1W
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SCR THRYRISTOR 1600V WC-500
Φύλλα δεδομένων: MCD700-16IO1W.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 177 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 177 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
12 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MCD700-16IO1W
Αριθμός εξαρτήματος MCD700-16IO1W Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή SCR THRYRISTOR 1600V WC-500 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 177 pcs Φύλλο δεδομένων MCD700-16IO1W.pdf
Τάσης - μέλος Off 1.6kV Δομή Series Connection - SCR/Diode
Σειρά - Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση WC-500 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ)
Αριθμός SCRs, Δίοδοι 1 SCR, 1 Diode τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Λεπτομερής περιγραφή SCR Module 1.6kV 1331A Series Connection - SCR/Diode Chassis Mount WC-500 Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (RMS)) (Max) 1331A
Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (AV)) (Max) 700A Τρέχουσες -. Μη Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 18200 @ 50MHz