IXFK150N30X3
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFK150N30X3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος 300V/150A ULTRA JUNCTION X3-CLAS
Φύλλα δεδομένων: IXFK150N30X3.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXFK150N30X3
Αριθμός εξαρτήματος IXFK150N30X3 Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή 300V/150A ULTRA JUNCTION X3-CLAS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7578 pcs Φύλλο δεδομένων IXFK150N30X3.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 4mA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-264
Σειρά HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 8.3 mOhm @ 75A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 890W (Tc) Συσκευασία / υπόθεση TO-264-3, TO-264AA
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 26 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 13.1nF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 254nC @ 10V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 300V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 300V 150A (Tc) 890W (Tc) Through Hole TO-264
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 150A (Tc)