IXBOD1-19R
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC DIODE MODULE BOD 1.25A 1900V
Φύλλα δεδομένων: IXBOD1-19R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXBOD1-19R
Αριθμός εξαρτήματος IXBOD1-19R Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή IC DIODE MODULE BOD 1.25A 1900V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2752 pcs Φύλλο δεδομένων IXBOD1-19R.pdf
Τάσης - Σύσφιξη 1900V (1.9kV) Τεχνολογία Mixed Technology
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή BOD Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αριθμός Κυκλωμάτων 2 τοποθέτηση Τύπος PCB, Through Hole
εφαρμογές High Voltage
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
IXBOD1-18R
IXBOD1-18R
Περιγραφή: IC DIODE MODULE BOD 1.25A 1800V
Σε απόθεμα: 2737 pcs
Κατεβάστε: IXBOD1-18R.pdf
RFQ
IXBOD1-19RD
IXBOD1-19RD
Περιγραφή: IC DIODE MODULE BOD 0.2A 1900V