IXBOD1-16R
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC DIODE MODULE BOD 1.25A 1600V
Φύλλα δεδομένων: IXBOD1-16R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXBOD1-16R
Αριθμός εξαρτήματος IXBOD1-16R Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή IC DIODE MODULE BOD 1.25A 1600V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2470 pcs Φύλλο δεδομένων IXBOD1-16R.pdf
Τάσης - Σύσφιξη 1600V (1.6kV) Τεχνολογία Mixed Technology