IXBOD1-18R
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC DIODE MODULE BOD 1.25A 1800V
Φύλλα δεδομένων: IXBOD1-18R.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXBOD1-18R
Αριθμός εξαρτήματος IXBOD1-18R Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή IC DIODE MODULE BOD 1.25A 1800V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2737 pcs Φύλλο δεδομένων IXBOD1-18R.pdf
Τάσης - Σύσφιξη 1800V (1.8kV) Τεχνολογία Mixed Technology