IXBOD1-22R
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC DIODE MODULE BOD 0.9A 2200V
Φύλλα δεδομένων: IXBOD1-22R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXBOD1-22R
Αριθμός εξαρτήματος IXBOD1-22R Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή IC DIODE MODULE BOD 0.9A 2200V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2433 pcs Φύλλο δεδομένων IXBOD1-22R.pdf
Τάσης - Σύσφιξη 2200V (2.2kV) Τεχνολογία Mixed Technology