DPG15I400PM
IXYS CorporationIXYS Corporation
DPG15I400PM Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος DIODE GEN PURP 400V 15A TO220FP
Φύλλα δεδομένων: DPG15I400PM.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DPG15I400PM
Αριθμός εξαρτήματος DPG15I400PM Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή DIODE GEN PURP 400V 15A TO220FP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 98668 pcs Φύλλο δεδομένων DPG15I400PM.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.39V @ 15A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 400V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220FP Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά HiPerFRED™ Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 45ns
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-220-2 Full Pack, Isolated Tab
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 175°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 32 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Standard
Λεπτομερής περιγραφή Diode Standard 400V 15A Through Hole TO-220FP Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 1µA @ 400V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 15A Χωρητικότητα @ VR, F -