DPG10I400PM
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DIODE GEN PURP 400V 10A TO220FP
Φύλλα δεδομένων: DPG10I400PM.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DPG10I400PM
Αριθμός εξαρτήματος DPG10I400PM Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή DIODE GEN PURP 400V 10A TO220FP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 78927 pcs Φύλλο δεδομένων DPG10I400PM.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.32V @ 10A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 400V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220FP Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά HiPerFRED²™ Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 45ns
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-220-2 Full Pack
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 175°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 32 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Standard
Λεπτομερής περιγραφή Diode Standard 400V 10A Through Hole TO-220FP Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 1µA @ 400V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 10A Χωρητικότητα @ VR, F -