DPG15I300PA
IXYS CorporationIXYS Corporation
DPG15I300PA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος DIODE GEN PURP 300V 15A TO220AC
Φύλλα δεδομένων: DPG15I300PA.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DPG15I300PA
Αριθμός εξαρτήματος DPG15I300PA Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή DIODE GEN PURP 300V 15A TO220AC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 78704 pcs Φύλλο δεδομένων DPG15I300PA.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.26V @ 15A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 300V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220AC Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά HiPerFRED™ Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 35ns
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-220-2
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 175°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 32 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Standard
Λεπτομερής περιγραφή Diode Standard 300V 15A Through Hole TO-220AC Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 1µA @ 300V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 15A Χωρητικότητα @ VR, F -