DPG20C200PN
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DIODE ARRAY GP 200V 10A TO220FP
Φύλλα δεδομένων: DPG20C200PN.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DPG20C200PN
Αριθμός εξαρτήματος DPG20C200PN Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή DIODE ARRAY GP 200V 10A TO220FP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 66955 pcs Φύλλο δεδομένων DPG20C200PN.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.27V @ 10A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 200V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220ABFP Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά HiPerFRED²™ Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 35ns
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 175°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 32 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Standard
Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Common Cathode Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 200V 10A Through Hole TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 1µA @ 200V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 10A