71321SA55PFI
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC SRAM 16K PARALLEL 64TQFP
Φύλλα δεδομένων: 71321SA55PFI.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 71321SA55PFI
Αριθμός εξαρτήματος 71321SA55PFI Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Διαθέσιμη ποσότητα 4623 pcs Φύλλο δεδομένων 71321SA55PFI.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page 55ns Τάσης - Προμήθεια 4.5 V ~ 5.5 V
Τεχνολογία SRAM - Dual Port, Asynchronous Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 64-TQFP (14x14)
Σειρά - Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 64-LQFP Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Τύπος μνήμης Volatile Μέγεθος μνήμης 16Kb (2K x 8)
Διασύνδεση μνήμης Parallel Μορφή μνήμης SRAM
Χρόνος πρόσβασης 55ns
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
71322
Κατασκευαστές: Wiha
Περιγραφή: SOCKET HEX 10MM 1.65"