71321SA55PF8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC SRAM 16K PARALLEL 64TQFP
Φύλλα δεδομένων: 71321SA55PF8.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 71321SA55PF8
Αριθμός εξαρτήματος 71321SA55PF8 Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Διαθέσιμη ποσότητα 4158 pcs Φύλλο δεδομένων 71321SA55PF8.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page 55ns Τάσης - Προμήθεια 4.5 V ~ 5.5 V
Τεχνολογία SRAM - Dual Port, Asynchronous Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 64-TQFP (14x14)
Σειρά - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 64-LQFP Αλλα ονόματα IDT71321SA55PF8
IDT71321SA55PF8-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount