71321SA55TF8
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC SRAM 16K PARALLEL 64TQFP
Φύλλα δεδομένων: 71321SA55TF8.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 71321SA55TF8
Αριθμός εξαρτήματος 71321SA55TF8 Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Διαθέσιμη ποσότητα 4687 pcs Φύλλο δεδομένων 71321SA55TF8.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page 55ns Τάσης - Προμήθεια 4.5 V ~ 5.5 V
Τεχνολογία SRAM - Dual Port, Asynchronous Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 64-TQFP (10x10)
Σειρά - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 64-LQFP Αλλα ονόματα IDT71321SA55TF8
IDT71321SA55TF8-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Τύπος μνήμης Volatile
Μέγεθος μνήμης 16Kb (2K x 8) Διασύνδεση μνήμης Parallel
Μορφή μνήμης SRAM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Χρόνος πρόσβασης 55ns
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
71321SA55PFI8
71321SA55PFI8
Σε απόθεμα: 5983 pcs
Κατεβάστε: 71321SA55PFI8.pdf
RFQ
71321SA55PFI
71321SA55PFI
Σε απόθεμα: 4623 pcs
Κατεβάστε: 71321SA55PFI.pdf
RFQ
71324
Κατασκευαστές: Wiha
Περιγραφή: BIT HEX 10MM 0.98" 1=10 PK
Κατεβάστε: 71324.pdf
71321SA55PF
71321SA55PF
Κατεβάστε: 71321SA55PF.pdf
71323 SLVRCHIPS 5/16
71323 SLVRCHIPS 5/16"X50'
Κατασκευαστές: 3M
Περιγραφή: SCOTCHCAL STRIPING TAPE
Κατεβάστε:
71321SA55TFI
71321SA55TFI
Κατεβάστε: 71321SA55TFI.pdf
71322
Κατασκευαστές: Wiha
Περιγραφή: SOCKET HEX 10MM 1.65"
Κατεβάστε: 71322.pdf
71321SA55PF8
71321SA55PF8
Κατεβάστε: 71321SA55PF8.pdf
Περιγραφή: SOCKET HEX 5MM 1.65"
71321SA55TFI8
71321SA55TFI8
Κατεβάστε: 71321SA55TFI8.pdf
71321SA55JI8
71321SA55JI8
Περιγραφή: IC SRAM 16K PARALLEL 52PLCC
Κατεβάστε: 71321SA55JI8.pdf
71321SA55TF
71321SA55TF
Κατεβάστε: 71321SA55TF.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών