71321SA55JG
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC SRAM 16K PARALLEL 52PLCC
Φύλλα δεδομένων: 71321SA55JG.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
24 pcs
48 pcs
72 pcs
120 pcs
264 pcs
504 pcs
1008 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 71321SA55JG
Αριθμός εξαρτήματος 71321SA55JG Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Διαθέσιμη ποσότητα 16463 pcs Φύλλο δεδομένων 71321SA55JG.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page 55ns Τάσης - Προμήθεια 4.5 V ~ 5.5 V
Σειρά - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 52-LCC (J-Lead) Αλλα ονόματα 800-2588
IDT71321SA55JG
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount